The Pit

Minecraft The Pit oyunu bilgilendirme sayfasına hoşgeldin. Bu sayfada The Pit oynamak ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsin.

Fazla söze gerek yok. Burada sadece kaos ve savaş var!

The Pit Oyununun Amacı

The Pit oyununda sana verilen eşyalar ile aşağı atla ve bitmek tükenmek bilmeyen rakiplerin ile savaş. Bu oyun hiç bitmediği gibi rakiplerin de bitmeyecek.

The Pit Oyunu Nasıl Oynanır

The Pit oyununda sana otomatik olarak verilen eşyalar ile savaş alanına atla ve rakiplerini elemeye çalış. Her rakip elediğinde bir altın elma kazanırsın ve eğer bu özelliği açtıysan Altın Kafa da kazanabilirsin. Bunlar savaş alanındaki en lezzetli öğünlerin olacak (ve elenirsen hepsini kaybedeceksin). Savaş alanına atlamadan önce ekipmanlarını değiştirebilir veya yükseltebilirsin. Lobideki NPC'lere göz atman yeterli. 

The Pit Oyununu Nasıl Oynarım?

The Pit oynamak için SonOyuncu Minecraft Launcher indirdikten sonra sitemizde oluşturduğun hesap bilgileri ile giriş yapıp "Çoklu Oyuncu" menüsünden SonOyuncu'ya giriş yap.

Lobilerimize ulaştığında envanterinde Sunucu Menüsü (pusula eşyası) olacak. Sağ tıklayıp üzerinde "The Pit" yazan eşyaya tıklayarak The Pit oynayabilirsin.

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.