Güncelleme 2019 ve SonOyuncu

2019 ve SonOyuncu

Güncelleme kategorisinde yayınlandı.

SonOyuncu’dan herkese merhabalar.

Her yıl yaptığımız gibi 2019’a girerken de dev miktarlarda SC dağıttık (Ekibimizdekilerin böbreklerini satmak zorunda kalmasaydık iyiydi). Gördüğünüz çekilişlerin yanında ek olarak patronun çıldırmasıyla beraber bazı kriterleri karşılayan piyango biletlerine de ödüller verildi ve bunları sizlerle de paylaşmak istedik.

 

Kazanan piyango biletlerinin yanında ikramiye kazanan biletlerin gereksinimleri aşağıdaki şekildeydi.

 

  • Son 4 hanesi 2019 olan biletlere 20 SC ödül

  • Son 3 hanesi 291 olan biletlere 10 SC ödül

  • Son 2 hanesi 42 olan biletlere 5 SC ödül

  • Son 1 hanesi 0 olan biletlere 1 SC ödül

     

 

 

Bu piyango biletleriyle beraber tek bir gecede SonOyuncu tarafından toplamda tam olarak 41.283 TL değerinde 41.283 SC dağıtıldı. Her ne kadar Discord’u çökertmemiz gibi etkinlik planımızı aksatan unsurlar çıksa da gecenin sonunda bu kadar yüksek miktarlarda ödül dağıtabildiğimiz ve sizlerden olumlu dönüşler aldığımız için oldukça mutluyuz. 

 

SonOyuncu olarak 2018 yılına “oyuncularımıza en iyi deneyimi yaşatmak” odağıyla girmiştik ve hedeflerimizi olabildiğince tamamlamıştık. 2019 yılında ise tecrübelerimizin ve sizlerin bize kattıklarıyla daha fazlasını yapmak için kolları sıvadık. 2019 yılı oyuncularımızın yılı olacak.

 

Yıllardır bizi destekleyen, bize güvenen ve bizi tercih eden tüm oyuncularımıza teşekkürü buradan değil; onlara daha eğlenceli, daha rekabet dolu oyunlar sunarak edeceğiz. Bunun yanında SonOyuncu’yu tercih etmeyen arkadaşlarımızın da en azından neden tercih etmediğini bize bildirmeleri için çağrı yapıyoruz ve 2019 yılında SonOyuncu’yu hep birlikte büyütmek istiyoruz.

 

SonOyuncu’nun 7. yılına girmişken, daha nice yıllar sizi rahat bırakmayı düşünmüyoruz. SonOyuncu oyuncusu olan ve olmayan herkese SonOyuncu’yu beraber oluşturma hareketimize katılması için yaptığımız daveti kabul etmelerini temenni ediyoruz.


HEPBIRLIKTE2019 hediye koduyla davetimizin küçük tatlı şekerini ikram etmekten mutluluk duyuyoruz. Hep birlikte SonOyuncu!

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.