SonOyuncu Youtuber Politikası

Youtube İçerik Üreticileri Şartları

Harika bir Youtube kanalın varsa ve SonOyuncu’da kanalının ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsan YouTuber rolümüz tam sana göre. Aşağıdaki şartları karşılıyorsan veya karşılamamana rağmen gerçekten müthiş bir YouTuber olduğunu düşünüyorsan yine aşağıda bulabileceğin başvuru kurallarına göre YouTuber başvurunu yapabilirsin.

YouTuber rolünün avantajları neler?

YouTube İçerik Üretici Şartları

Kanalım içerik üretici şartlarını karşılamıyor. YouTuber rolü alamaz mıyım?

Kanalının yukarıdaki belirlenen bir sürü sayılarla arası iyi değilse fakat yine de harika içeriklerin olduğunu düşünüyorsan başvuru yapabilirsin. Şartlarda belirtilen sayılar sadece genel olarak beklentilerimizi belirtmesi için ve duruma göre YouTuber rolü veremesek bile hediyeler verebiliriz. Muhteşem içerik üreticilerine (evet sana) ve SonOyuncu Ruhu’na uygun bulduğumuz herkese kapımız açık.

Kanalım içerik üretici şartlarını karşılıyor. YouTuber rolü alabilecek miyim?

Hem evet, hem hayır. Kanalının içerik üretici şartlarımızı karşılaması YouTuber rolü almanı garantilemez. Duruma göre herhangi bir sebeple rol talebin reddedilebilir. Buna ürettiğin sakıncalı içerikler, dil kullanımın veya geçmişte Hizmet Şartları ihlallerin sebep olabilir ve bunlarla sınırlı değildir.

Sakıncalı içerikler nelerdir?

Sakıncalı içerikler olarak telaffuz ettiğimiz içerik tipleri aşağı yukarı belirtilenler gibidir ve bunlarla sınırlı değildir.

YouTuber rolümü aldım. Sonsuza kadar benim!

Hayır değil. Yukarıda belirtilen veya belirtilmeyen sebepler ile rolün geri alınabilir. YouTuber rolü bir hak değildir ve SonOyuncu Hizmet Şartları veya diğer belirtilmemiş gerekçelerle rolünü alabiliriz.

Başvurumu yaptım, kabul edilmesem bile cevap alabilecek miyim?

Başvuru yoğunluğu veya şartlardan çok uzak olunması gibi durumlarda olumsuz cevapları veremeyebiliyoruz. Başvurun onaylanırsa bizim için bıraktığın iletişim yollarından iletişime geçeriz.

Ne kadar sürede cevap alırım?

Duruma göre değişir. Genellikle 2 hafta içerisinde başvurunla ilgili cevap almanı sağlarız.

Başvurumu nasıl yapacağım?

Başvurunu [email protected] adresine iletebilirsin. E-posta içeriğinde kanalının bağlantısı, oyun içi kullanıcı adının olmasına lütfen özen göster. E-postayı kanalının iş sorguları için kayıtlı olan e-posta adresinden gönderirsen sahipliğini doğrulama sürecini oldukça hızlandırabilirsin.

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.