Güncelleme Anti-Makro, SkyWars v2, Yeni Oyun Gravity ve Client Güncellemesi

Anti-Makro, SkyWars v2, Yeni Oyun Gravity ve Client Güncellemesi

Güncelleme kategorisinde yayınlandı.

SonOyuncu olarak 2019’a hareketli ve eğlenceli bir giriş yapmak istediğimizi zaten belirtmiştik ve bunun üzerine daha yoğun bir çalışma temposuna ayak uydurduk. İşte 2019’un ilk ayında yaptığımız değişiklikler:

Sky Wars üzerinde değişiklikler:

  • Mevcut haritalar düzenlendi.

  • Yeni haritaları eklendi.

  • Sandık içerikleri düzenlendi.

  • Hitlerde büyük oranda değişiklikler yapıldı. (Tam da sevdiğiniz gibi.)

  • Yeni kitler eklendi, mevcutlar üzerinde düzenleme yapıldı.

  • Kitler artık tek satın almada sonsuza kadar sizin olacak.

  • Başarım sistemi Sky Wars’ta aktif edildi.


Yeni oyun eklendi: Gravity

Eğer PvP odaklı oyunlardan sıkıldıysanız ve rahatlayacak bir şeyler arıyorsanız Gravity oyunumuzda bunu başarabilirsiniz.


Yeni giriş ekranı:


Oyuncuların oyuna daha kolay girişini sağlamak için getirdiğimiz giriş ekranının aynı zamanda o oturumluk şifre hatırlama desteği de bulunuyor. (Oyunu kapatana kadar şifrenizi hatırlıyor)


SonOyuncu Client Ayarlamaları

Optimizasyon

SonOyuncu Client’te yüksek performans sağlanması için ayarlamalar yapıldı. Bir önceki sürümüne göre çok daha akıcı bir oyun deneyimi yaşatacak.

Modlar

SonOyuncu Client Modları’nı zaten bildiğinizi varsıyoruz. Ama hâlâ bilmeyenler varsa O harfine basarak ulaşabileceğiniz mod ekranımızda artık ekrandaki mod objelerinin boyutlarını değiştirebileceğiniz bir ayar koyduk. Sağ alt köşesinden tutup istediğiniz oranda çekerek modları daha net görmenizi sağlayacak  büyüklüğe getirebilirsiniz.


Anti-Hile ve Anti-Makro Güncellemeleri

Bu konuda oldukça gururlu bir şekilde söyleyebiliriz ki, bu konuda 1 ay içinde çok yol katettik ve mutlu sona yaklaşıyoruz. Bundan sonra yapay zekamız haksız rekabet unsuru tespit ettiği oyuncuları otomatik olarak sunucudan yasaklayacak. Böylelikle sadece bilek gücüne dayanan bir oyun ortamı oluşacak.


Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.