Güncelleme Lobi Güncellemesi

Lobi Güncellemesi

Güncelleme kategorisinde yayınlandı.

Hepimizin bildiği üzere oyuna girdiğiniz zaman sizi herkesten önce karşılayan 2 şey vardır. İlki çakma lobi, ikincisi ana lobi. Artık SonOyuncu sizi biraz daha farklı karşılayacak. Çünkü bazı değişiklikler yaptık. Gelin hep beraber bu değişikliklere bir göz atalım.

Farklı Çakma Lobiler

SonOyuncu Çakma Lobi

Uzun süredir savaş görmüş bir halde bulunan çakma lobimizi değiştirdik. (Sonunda dediğinizi duyar gibi oluyoruz.) Oyuna her girdiğinizde aynı mekanı görmemeniz için 5 farklı çakma lobi dizayn ettik. Bu sefer çakma lobiye ev yapmak isterseniz hazır olanlardan birine konabilirsiniz.

Fırsatlarda Yakaladığımız Ana Lobi

SonOyuncu Yeni Lobi

Siz değerli oyuncularımız için özenle hazırlanmış yeni bir ana lobi. Peki bu ana lobinin diğer lobilerden farklı nedir? Hemen söyleyelim. Dikkat ettiğimiz üzere oyuncularımız arkadaşlarını beklerken genelde oyunlara girmeyi değil de ana lobide durmayı tercih ediyor. Biz de bu gözlemlerimizden yola çıkarak ana lobide beklerken sıkılmamanız için yapabileceğiniz farklı sürprizler ekledik. Bunları tabii ki burada söylemeyeceğiz yoksa sürprizi kaçar. Ayrıca severek oynanan futbolumuzdaki çoğu hatayı da düzelttik.

SOMT'nin eskisini getir yenisini %30'a varan indirimler ile al kampanyasından bahsetmeden olmaz yoksa uzun bir süre daha aynı lobide kalmayı planlıyorduk.

Yenilikçi Oyun Seçim Arayüzü

SonOyuncu Menü

Artık klasik eşyalı oyun seçim menüsünü geride bırakıyoruz. Tüm oyunlarımızı yaptığımız yeni menüden kişi sayıları ile birlikte görebileceksiniz. Merak etmeyin pusula hala yerinde :)

Bir Sürü Yeni Özellik

Oyuncu profilinizde bulunan ayarlar menümüzü güncelledik. Olmasını istemediğiniz her şeyi tek tuş ile kapatabileceksiniz. Yazı fontları performans arttıracak şekilde güncellendi. Discord eşitlemesini artık her yerden yapabileceksiniz ancak birazcık bakım istiyor gibi onu sonra konuşuruz. Bunlar dışında daha sayma gereği duymadığımız bir sürü küçük düzeltme ve güncelleme mevcut onları da sizin gözlem yeteneğinize bırakıyoruz. Şimdilik bizden bu kadar. Aşağıya sürprizleri sevmeyen oyuncularımız için, hangi lobi oyunlarını eklediğimizi bırakalım. Eğer kendiniz keşfetmek istiyorsanız bakmanızı önermiyoruz.
SonOyuncu Lobi Oyunları

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.