Güncelleme

Makro Koruması Hk.

Güncelleme kategorisinde yayınlandı.

Bildiğiniz üzere bu gece gelen güncellemeyle (13.05.2017 sabahı) SonOyuncu sunucularında makro engellendi. Üzülerek belirtmek isteriz ki bunun yan etkisi olarak “jitter click” tekniği de engellendi ve ilerleyen zamanlarda olabildiğince bunun etkisini size hissettirmemeye çalışacağız.
Ancak, vuruşların şu an için hassas bir ayarla yeterli seviyeye çekildiğini ve tüm oyuncuların eşitlendiğini bilmenizi isteriz. Normal vuruşlarınız çok hızlıysa ve bundan dolayı makro olarak tespit ediliyorsanız üzgünüz. Bu durumda daha iyi bir savaş tecrübe etmek adına şunları öneriyoruz:

Ortam Şartlarından Yararlanın
Su, lav, engebeler, ateş, tümsekler ve çukurlar gibi değişik ortam değişkenlerini kendinize stratejik konumlar olarak belirleyin ve savaşınızı, rakibinize en az vuruşla en çok hasarı vermeyi amaçlayın.

Sahip Olduklarınızdaki Potansiyeli Görün
Olta, kar topu, çakmak, su kovası, lav kovası veya herhangi bir eşya olabilir. Bunları kullanma ve nerelerde kullanabileceğiniz konusunda kendinizi geliştirin ve oyun içinde hızlı tepkilerle kullanın. Savaş sırasında size çok yararı olacaktır, göreceksiniz.

Okçuluk
Şüphesiz ki yay ve ok savaş sırasında en tehlikeli unsurlarından birisi. Yay kullanma konusunda alıştırmalar yapın, hareketli-hareketsiz tüm nesneler üzerinde deneyin ve bu tecrübelerinizin meyvesini oyunlarımızda alın. İyi atışlar!

Bodoslama Saldırmayın
Tıklama hızınıza güvenerek bodoslama saldırmayın. Karşı taraf da bu hıza sahip olabilir ve hiç düşünmediğiniz başka bir etkenle sizin canınızı büyük oranda azaltabilir. Ortam değişkenlerini iyi görün ve stratejik saldırılar deneyin.

Bunların dışında internette sayısız kaynak var. Kendi taktiklerinizi geliştirin, daha iyi takım arkadaşları bulun ve en iyisi olun. Şimdilik anlayışınız için en içten teşekkürlerimizi sunar, iyi oyunlar dileriz.

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.