Güncelleme

Son Günlerde Yaşanan Sorunlar Ve %50 INDIRIM!

Güncelleme kategorisinde yayınlandı.

Merhaba arkadaşlar. Son günlerde yaşanan bazı sorunlar hakkında açıklama yapmak istiyoruz.
Öncelikle belirtmek isterizki, bu sorunlar tamamen çözülmüştür. Peki bu sorunları neden yaşadık ?
Biliyorsunuzki SonOyuncu Launcheri açamayan çok fazla oyuncumuz vardı. Bu sorunları minimale indirmek için launcher sunucusunda bir kaç değişiklik yaptık. Tabi bu yaptığımız değişikliklerde, yeni kullanacağımız sistemlerde acemi olduğumuz için bir çok sorunla karşılaştık. Testler başarılı olsada, aktif edildiğinde yükü kaldıramadı ve bir çok soruna sebep oldu.
Sonuç olarak geçde olsa bu sorunları çözdük. Peki yeni sistem bize ne sağlayacak ?

1- Öncelikle launcherin farklı sürümlerini çıkarttığımız için, bir çok sorun yaşayan oyuncularımız alternatif sürümleri indirerek kesin olarak sorunlarını çözecek. Yani, oyuna giremeyen oyuncu sayısını en aza indirmiş bulunmaktayız.
2- Launcherda virüs olmasa bile, virüs programları tanınmayan uygulama olduğu için sunucularımıza bağlantınızı engelliyordu. Anti-virüs programlarının yetkilileri ile görüşmelerimiz oldu. İlerleyen zamanlarda, bu sorunda tamamen çözülecek.
3- Yeni Launcher alt yapısı sayesinde, oyunu daha çok özelleştirebileceğiz. Oyunlarda yaşanan bugları, bu alt yapıyı kullanarak çok rahat bir şekilde çözeceğiz.
4- Yeni alt yapı sayesinde, ilerleyen zamanlarda yep yeni bir makro koruması getirmeyi düşünüyoruz. Kesin olarak engellemesede, makro kullanımını bayağı bir zorlaştıracak.

Tüm oyuncularımızdan verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı çok özür diliyoruz, ve 28.09.2017 23:59:59 tarihine kadar %50 indirimi başlatmış ve pelerini olmayan arkadaşlara 25.09.2017 23:59:59 tarihine kadar, değiştirilemeyen bir pelerin vermiş bulunmaktayız.
Her şeye rağmen bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor ve iyi hafta sonu geçirmenizi diliyoruz.

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.