Güncelleme Sky Wars Kozmetik Güncellemesi!

Sky Wars Kozmetik Güncellemesi!

Güncelleme kategorisinde yayınlandı.

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve içinde sürpriz özellikler bulunan Sky Wars kozmetik güncellememiz sonunda oyuncuların kullanımına açıldı. Bu güncellemenin ayrıntıları aşağıda mevcuttur.

Bu Sky Wars güncellemesinden sonra artık kozmetiklerinizi oyun içinden değil, doğrudan Sky Wars lobisindeki Sky Wars Karakter Özelleştirme’den yapacaksınız. Peki bu güncelleme menümüzde neler var bakalım.


4 farklı kategoride özelleştirme yapabiliyorsunuz. Bunlardan ilki Kafesler.

Kafesler oyuna başlamadan önce hareket etmemenizi sağlayan içinde bulunduğunuz kapsüllerdir. Kendi zevkinize göre tarzınızı en iyi yansıttığını düşündüğünüz kapsülü seçin ve diğer oyuncuları kıskandırın.

Diğer özelleştirilebilir öğe ise ok efektleri. Ok efektleri siz ok fırlattığınızda ardından çıkan partiküllerden oluşur. Oldukça çeşitli Ok Efektleri menüsünden rakibinizi hayrete düşürecek efektler seçebilirsiniz.


3. özelleştirmemiz ise Öldürme Efektleri. Bu efektler rakibinizi alt ettiğinizde çıkacak efektleri içerir. Bu efektler ile rakibinizi saf dışı edişinizi sonuna kadar hissedebilirsiniz çünkü oldukça hoş efektler sunduk.

Şimdi sıra bu güncellemenin sürpriz kısmında. Ölüm Sesleri. Belki bu özellik ile başka yerde daha önce karşılaşmışsınızdır fakat bir de SonOyuncu tarzıyla bunu görmelisiniz. Tahmin edebildiğiniz gibi Ölüm Sesleri öldüğünüzde size ve yakınınızdaki rakiplere çalan müziktir. Bunun neresi SonOyuncu tarzı diye sorabilirsiniz. İşte o kısıma geldik. SonOyuncuda Ölüm Müziği’nizi GTA 5’in Wasted sesi veya Rick And Morty’nin en üzgün sahnesine ait müzik olarak seçebilirsiniz. Bunun gibi birçok sesi Sky Wars Karakter Özelleştirme menüsünde bulabilirsiniz.

Ve eeen güzel yanı. Tüm bu özellikler artık kiralama yöntemiyle değil tek seferlik satın alma şeklinde yapılıyor. Yani bunlardan herhangi birini aldığınızda artık tamamen sizindir. Ayrıca ne aldığınızı daha iyi bilmeniz için tüm ürünlere sağ tıklayarak önizleme yapabileceğiniz bir özellik koyduk.

SonOyuncu’da Sky Wars oynamak için hemen SonOyuncu Launcher indirip bize katılabilirsiniz. İyi oyunlar!

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.