Güncelleme Speed Builders SonOyuncu'da. Blokları Hazırlayın!

Speed Builders SonOyuncu'da. Blokları Hazırlayın!

Güncelleme kategorisinde yayınlandı.

Birçok oyuncumuzun heyecan ile beklediği ve istediği Speed Builders artık SonOyuncu'da. Minecraft oyuncuları tarafından severek oynanan Speed Builders hafızanızı geliştirmek ile kalmıyor, yapı oluşturma yeteneklerinizi de üst seviyelere çıkarıyor.

Sizler için özenle hazırlanmış düzinelerce örnek yapı, birbirinden güzel arenalar ve SonOyuncu’nun gelişmiş sistemleri ile tadına doyamayacağınız eşsiz oyun keyfi.

Bu güzel oyunu siz harika oyuncularımıza sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Hemen sen de bizimle bu heyecanı paylaşmak için SonOyuncu'ya girip, oyun menüsünden Speed Builders'ı seçerek aramıza katıl ve Speed Builders oyna.

Eğer hala SonOyuncu'nun eğlenceli dünyasına adım atmadıysan buradaki bağlantıya tıklayıp sen de binlerce oyuncumuz ile bu eğlenceye dahil olabilirsin.

Speed Builders Oyununun Amacı

Speed Builders, her ne kadar bir inşa oyunu gibi gözükse de temelinde bir hafıza oyunudur. Bu oyunda sizlere 10 saniye boyunca gösterilen yapıları aklınızda tutup, hangi turda olduğuna bağlı olarak 40 ila 30 saniyelik bir süre içerisinde bu yapıların aynısını tekrar oluşturabilmeniz gerekir.

Hafızanızı ve yapı oluşturma yeteneklerinizi güçlendirecek bu harika oyunu hemen şimdi ücretsiz olarak SonOyuncu'da oynayabilirsiniz.

Speed Builders Nasıl Oynanır?

Oyun başladıktan sonra herkes kendi bölgesinde başlayacaktır. Başladıktan sonra inşa bölgenizde 10 saniye boyunca örnek yapı belirecektir. Örnek yapıyı 10 saniye boyunca istediğiniz yerden inceleyebilirsiniz. 10 Saniye dolunca yapı gidecek ve inşa süreniz başlayacaktır.

İnşa süresi dolmadan görmüş olduğunuz yapının aynısını size verilen bloklar ile yapmanız gerekiyor. Eğer koyduğunuz tüm bloklar örnek yapı ile eşleşirse Mükemmel Eşleşme yapmış sayılacak ve o el için elenme ihtimalinizi ortadan kaldıracaksınız. Eğer Mükemmel Eşleşme yapamazsanız koyduğunuz blokların eşleşme oranı hesaplanacak ve 100 üzerinden bir puan alacaksınız.

El içerisinde puanı en düşük olan oyuncu oyundan elenecektir. Tüm oyuncuları eleyip sona kalan oyuncu, oyunu kazanır.

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.