Katil Kim

Minecraft Katil Kim oyunu bilgilendirme sayfasına hoşgeldin. Bu sayfada Katil Kim oynamak ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsin.

Katil acaba kim? Bu oyunda Sherlock olmana gerek yok. Sadece dikkatli bir gözlemci ol yeter.

Katil Kim Oyununun Amacı

Katil Kim'de 3 farklı rol bulunur ve bunlara göre hareket edilir:

  • Şerif: Katili arar, yayı ve oku ile katili eleyebilir. Masumlardan birini vurursa kendisi elenir. Kazanması için katili elemesi yeterlidir.
  • Katil: Şerif ve masumları kendini ifşa etmeden elemeye çalışır. Kazanması için tüm oyuncuları elemesi gerekir.
  • Masum: Şerifin katili bulmasına yardımcı olur. Şerif elenirse yayını alıp katili eleyebilir. Kazanması için şerifin veya başka bir masumun katili elemesi yeterlidir.

Katil Kim Nasıl Oynanır?

Katil Kim oyunu başladığında şansına göre yukarıdaki rollerden birisine sahip olursun. Sahip olduğun role göre bulunduğun mekanda katilden kaçarsın veya onu yakalamaya çalışırsın. Katil süre sonuna kadar tüm oyuncuları eleyemezse kaybeder.

Katil Kim Oyununu Nasıl Oynarım?

Katil Kim oynamak için SonOyuncu Minecraft Launcher indirdikten sonra sitemizde oluşturduğun hesap bilgileri ile giriş yapıp "Çoklu Oyuncu" menüsünden SonOyuncu'ya giriş yap.

Lobilerimize ulaştığında envanterinde Sunucu Menüsü (pusula eşyası) olacak. Sağ tıklayıp üzerinde "Katil Kim" yazan eşyaya tıklayarak Katil Kim oynayabilirsin.

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.