SkyWars

Minecraft SkyWars oyunu bilgilendirme sayfasına hoşgeldin. Bu sayfada SkyWars oynamak ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsin.

Şüphesiz SkyWars oyuncularımızın en sevdiği oyunlardan birisi ve aynı zamanda rekabetin de üst seviye olduğu oyunlardan. 

SkyWars Oyununun Amacı

SkyWars'ta her oyuncu kendine ait bir adada doğar. Bu oyunda tek amacın tüm rakiplerini elemek ve bunu yaparken uçsuz bucaksız karanlıkara yem olmamak (Boşluğa düşme 😒). 

SkyWars Nasıl Oynanır?

Oyun başladığı itibaren nasıl bir yol izleyeceğin tamamen sana bağlı. Oyun tarzına göre seçtiğin kitle ister diz çöktürülemez bir savaşçı, ister ne yapacağı asla kestirilemeyen bir tuzakçı ol. Seçebileceğin bir kitin yoksa adanda ve ortadaki büyük adada yerleştirilen sandıkları yağmala ve amacına uyan eşyaları topla.

İpucu: Elediğin her rakip için 1 adet Kuru Kafa kazanırsın. Kuru kafa sayısı 25'i geçtiğinde bir sonraki oyunun başlarken kuru kafalarını parçalayarak fazladan rastgele bir eşya ile oyuna başlayabilirsin.

SkyWars Oyununu Nasıl Oynarım?

SkyWars oynamak için SonOyuncu Minecraft Launcher indirdikten sonra sitemizde oluşturduğun hesap bilgileri ile giriş yapıp "Çoklu Oyuncu" menüsünden SonOyuncu'ya giriş yap.

Lobilerimize ulaştığında envanterinde Sunucu Menüsü (pusula eşyası) olacak. Sağ tıklayıp üzerinde "SkyWars" yazan eşyaya tıklayarak SkyWars oynayabilirsin.

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.