Speed Builders

Minecraft Speed Builders oyunu bilgilendirme sayfasına hoşgeldin. Bu sayfada Speed Builders oynamak ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsin.

Speed Builders Oyununun Amacı

Speed Builders, her ne kadar bir inşa oyunu gibi gözükse de temelinde bir hafıza oyunudur. Bu oyunda sizlere 10 saniye boyunca gösterilen yapıları aklınızda tutup, hangi turda olduğuna bağlı olarak 40 ila 30 saniyelik bir süre içerisinde bu yapıların aynısını tekrar oluşturabilmeniz gerekir.

Speed Builders Nasıl Oynanır?

Oyun başladıktan sonra herkes kendi bölgesinde başlayacaktır. Başladıktan sonra inşa bölgenizde 10 saniye boyunca örnek yapı belirecektir. Örnek yapıyı 10 saniye boyunca istediğiniz yerden inceleyebilirsiniz. 10 Saniye dolunca yapı gidecek ve inşa süreniz başlayacaktır.

İnşa süresi dolmadan görmüş olduğunuz yapının aynısını size verilen bloklar ile yapmanız gerekiyor. Eğer koyduğunuz tüm bloklar örnek yapı ile eşleşirse Mükemmel Eşleşme yapmış sayılacak ve o el için elenme ihtimalinizi ortadan kaldıracaksınız. Eğer Mükemmel Eşleşme yapamazsanız koyduğunuz blokların eşleşme oranı hesaplanacak ve 100 üzerinden bir puan alacaksınız.

El içerisinde puanı en düşük olan oyuncu oyundan elenecektir. Tüm oyuncuları eleyip sona kalan oyuncu, oyunu kazanır.

Speed Builders Oyununu Nasıl Oynarım?

Speed Builders oynamak için SonOyuncu Minecraft Launcher indirdikten sonra sitemizde oluşturduğun hesap bilgileri ile giriş yapıp "Çoklu Oyuncu" menüsünden SonOyuncu'ya giriş yap.

Lobilerimize ulaştığında envanterinde Sunucu Menüsü (pusula eşyası) olacak. Sağ tıklayıp üzerinde "Speed Builders" yazan eşyaya tıklayarak Speed Builders oynayabilirsin.

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.