Survival Titanyum

Minecraft Survival Titanyum oyunu bilgilendirme sayfasına hoşgeldin. Bu sayfada Survival Titanyum oynamak ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsin.

Survival Titanyum, arkadaşlarınla beraber survival oynayabileceğin bir Minecraft oyunudur. SonOyuncu'da binlerce oyuncu arasından yeni arkadaşlıklar edinebilir veya mevcut arkadaşlarınla survival oynayabilirsin.

Survival Titanyum Oyununun Amacı

SonOyuncu Survival Titanyum oyununda amacını kendin belirle. Oyundaki birçok alanda liderliği hedefleyebilir veya haritanın bir köşesinde mutlu bir balıkçı hayatı yaşayabilirsin.

Survival Titanyum Nasıl Oynanır

Minecraft Survival Titanyum özünde sadece bir hayatta kalma oyunu olsa da binlerce kişiyle beraber olaylar çok kolay bir şekilde bambaşka boyutlara ulaşabiliyor. Temel hayatta kalma içgüdülerini kullan, maden kaz, para kazan, kaleni inşaa et (ya da küçük bir kulübe), savaş, kazan, kaybet... 

Ticaret Yap

Survival Titanyum'un en parlak özelliklerinden birisi ticaret sistemidir. Değerli eşyalarını açık artırmayla satabilir veya elinde çok olan malzemeleri bir toptancı edasıyla Tüccar'da satışa koyabilirsin. Bu ticaret tamamen oyuncular arasında döner. 

Hayatta Kal

Her hayatta kalma oyununda olduğu gibi Survival Titanyum'da da hayatta kalmak birinci önceliği olmalı. Hayatta kalamazsan, kaybedersin.

Yeni Arkadaşlar Edin

Survival Titanyum binlerce oyuncusuyla çokça arkadaş edinebileceğin bir ortam. İstersen yalnız gir ve bir sürü arkadaşlar edin veya zaten arkadaş olduğun insanlarla survival oyna. Belki de ikisini birden yaparsın he?

Savaş

İstersen doğada kendi koru, istersen saldır. İstersen bunları Survival Titanyum'a özel düello arenalarında oyun parası karşılığında yap. Aman! İksiri içtiğin zamana bile dikkat etmelisin.

Yeni Yaratıkları ve Eşyaları Keşfet

Minecraft Survival Titanyum, daha önce Minecraft'ta görmediğin yaratıkları ve eşyaları içerir. Sakin sakin kömüz kazarken arkandan yaklaşan bir hayalet olmadığından emin olmak her zaman kolay olmaz fakat bu heyecanı bir kere tattığında adrenalin bağımlısı olmaya bir adım daha yakınsın demektir. Ayrıca Survival Titanyum'un adını aldığı titanyum araç-gereçler ve zırhlar gibi birçok farklı eşyalar da Survival Titanyum oyununda, sadece SonOyuncu'da!

Survival Titanyum Oyununu Nasıl Oynarım?

Survival Titanyum oynamak için SonOyuncu Minecraft Launcher indirdikten sonra sitemizde oluşturduğun hesap bilgileri ile giriş yapıp "Çoklu Oyuncu" menüsünden SonOyuncu'ya giriş yap.

Lobilerimize ulaştığında envanterinde Sunucu Menüsü (pusula eşyası) olacak. Sağ tıklayıp üzerinde "Survival Titanyum" yazan eşyaya tıklayarak Survival Titanyum oynayabilirsin.

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.