UHC

Minecraft UHC oyunu bilgilendirme sayfasına hoşgeldin. Bu sayfada UHC oynamak ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsin.

Survival Titanyum senin için çok mu büyük? Veya bilgisayarda bulunduğun sürece birçok hayatta kalma oyununu kısa sürede oynayabilmek mi istiyorsun? UHC!

UHC Oyununun Amacı

UHC'nin oyun modlarına göre birçok farklı oyun şekli olabilir ama amaç genellikle aynıdır. Rakiplerini yok et!

UHC Nasıl Oynanır?

Minecraft UHC oyununun birçok farkı oynanış modeli olabilir. Bu oynanış şekillerine genellikle "senaryo" denir. SonOyuncu'da dünya çapında en çok oynanan birçok UHC senaryosunu oynayabilirsin.

UHC Randomizer Nasıl Oynanır?

Minecraft UHC Randomizer kırdığın her bloktan veya öldürdüğün her yaratıktan rastgele eşyaların düştüğü bir oyun modu. Bu oyun modunda hafızana oldukça fazla ihtiyacın olacak çünkü hangi bloktan hangi eşyanın çıkacağını aklında tutman oyunu kazanmana çokça faydalı olacak. Bu eşyalar elmas, büyülü altın elma veya sadece mutsuz bir kâse olabilir. Olabildiğince fazla blok kırarak hangi bloklardan ne çıktığını keşfet. Kırdığın bloklardan çıkan blokları da kırmayı unutma!

UHC One Chunk Nasıl Oynanır?

Minecraft UHC One Chunk; Skywars ve UHC Run'ın klasik hâli gibi diyebiliriz. UHC One Chunk oyun modunda sana ayrılan adada savaş sırasına kadar mevcut kaynakları kendini en iyi şekilde donatmak için kullanmalısın. Savaş zamanı geldiğinde ister SkyWars oyuncusu gibi, istersen UHC oyuncusu gibi oyna. Sadece gökyüzünün kime ait olduğunu göster. 

UHC Run Nasıl Oynanır?

UHC Run UHC Klasik modunun hızlandırılmış bir varyasyonu. Ağacın birini kırmak tüm ağacı düşürür. Herhangi bir katta değerli madenleri bulabilirsiniz veya ürettiğiniz kazma-kürek gibi araçlar doğrudan büyülü bir şekilde gelir. UHC Run hızlı düşünüp çabuk sonuca varılması gereken bir oyun.

UHC Oyununu Nasıl Oynarım?

UHC oynamak için SonOyuncu Minecraft Launcher indirdikten sonra sitemizde oluşturduğun hesap bilgileri ile giriş yapıp "Çoklu Oyuncu" menüsünden SonOyuncu'ya giriş yap.

Lobilerimize ulaştığında envanterinde Sunucu Menüsü (pusula eşyası) olacak. Sağ tıklayıp üzerinde "UHC" yazan eşyaya tıklayarak UHC oynayabilirsin.

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.