Güncelleme Ücretsiz Among Us Minecraft Deneyimi SonOyuncu’da

Ücretsiz Among Us Minecraft Deneyimi SonOyuncu’da

Güncelleme kategorisinde yayınlandı.

Son zamanların severek oynanan oyunu Among Us artık SonOyuncu’da. Rol yapma ve analiz yeteneğinizi ön plana çıkartan bu oyunu artık en sevdiğiniz Minecraft sunucusu SonOyuncu’da Among Us Minecraft sürümü ile deneyimleyebileceksiniz.

Bu deneyimde sizlere gelişmiş arayüz efektleri ve yenilenmiş harita sistemimiz eşlik edecek. Üstelik Among Us indir araştırması yapmanıza veya Android Emülatörü indirmenize gerek yok tek yapmanız gereken buradan SonOyuncu Launcher indirerek oyuna girmek.

Among Us Minecraft sürümünde eklediğimiz özellikler.

  • Özel Oylama Arayüzü
  • Admin Paneli ve Kameralar
  • Özel Harita Sistemi ve Yol Yardımcısı
  • Skin Sistemi
  • Sabotaj Sistemi
  • Özel Eşyalar
  • Özel Oda Sistemi (Yakında)

Among Us Nedir?


Among Us oyunu 16 Kas 2018 tarihinde çıkan ve temelinde takım çalışması ile ihanet arasında mükemmel bir denge sağlayan Katil Kim benzeri oyundur. Minimum 5, maksimum 10 arkadaşınız ve diğer oyuncular ile oynayabileceğiniz bu oyunda gözlem, analiz ve rol yapma yeteneklerinizin sınırlarını zorlamanız gerekiyor. Gelin SonOyuncu oyunları bünyesinde ücretsiz olarak yer alan among us nasıl oynanır bakalım.

Among Us Nasıl Oynanır?


Ekip Üyesi (Crewmate):
 Among Us Minecraft Ekip Üyesi

Öncelikle haritanın orta kısmı olan toplanma alanında başlayacaksın. Hiç vakit kaybetmeden görev listeni kontrol edip hızlıca görevlerini tamamlayarak uzay geminizi tamir etmeniz gerekiyor. 

Bir odada ceset bulursan odadan en son çıkan veya o odada en son görülen kişiyi bilmen katili bulmanı sağlayabilir.  Bu nedenle yanından geçen diğer ekip üyelerinin en son nereden geldiğini, hangi ekip üyesini en son nerede gördüğünü aklında tutman gerekiyor.

Odada ceset bulduktan sonra cesedi raporlaman gerekiyor. Bu aşamadan sonra toplantı başlayacak ve katilin kim olduğu konusunda tartışma yapabileceksin. Toplantıdan sonra kimse konuşamayacağı için bu anı iyi değerlendirmeniz gerekiyor. 

Ek olarak şüpheli birini (Örneğin ventten çıkan bir katil) gördüysen toplantı salonundaki Acil Durum Butonuna basıp toplantı başlatabilirsin.

NOT: Katil tarafından öldürülsen bile görev yapmaya devam etmen gerekir.


Katil (The Impostor):
 Among Us Minecraft Katil

Amacın ekip üyeleri tüm görevleri bitirip uzay gemisini tamir etmeden önce onları öldürmek olacaktır. Bunu yaparken sabotajları kullanabilir, kapıları kilitleyebilir ve ventleri kullanıp kolay yoldan haritada gezebilir ve gizlenebilirsin. Ancak unutmaman gereken bazı detaylar var. 

Bir ekip üyesini öldürdükten sonra diğer ekip üyesini hızlıca öldüremezsin. Bir süre beklemen gerekir. Vent içerisinde uzun süre saklanırsan öldürmek için beklemen gereken süre düşmeyecektir. Bu nedenle bir ekip üyesini öldürmeden önce etrafını iyi kontrol etmen ve kimsenin seni oraya giderken görmemiş olması gerek. 

Tüm ekip üyeleri öldüğünde veya katiller ile eşit sayıda ekip üyesi kaldığında oyunu kazanmış olacaksın. Ek olarak yaptığın sabotajlar ekip üyeleri tarafından düzeltilmezse oyunu yine katiller kazanır.

Daha detaylı oynama ipuçlarını SonOyuncu Among Us sayfamızı ziyaret ederek öğrenebilirsin.

SonOyuncu’da Among Us


Her oyunumuzda olduğu gibi Among Us Minecraft sürümünü kodlarken sizler için oyuna SonOyuncu’ya özel olarak birçok yenilik ekledik. Minecraft Among Us modu kullanmanıza gerek kalmadan SonOyuncu Launcher indirdikten sonra aşağıdaki listelediğimiz harika özelliklere tek bir tuş uzakta olacaksınız. Şimdi sen de SonOyuncu indir ve kafana “Nasıl ücretsiz oynarım?” sorusu takılmadan bilgisayarda ücretsiz Among Us oyna.

İşte sizlere Among Us Minecraft için SonOyuncu’ya eklediğimiz özellikler;


Özel Oylama Arayüzü
 

Among Us Minecraft Oylama Arayüzü

Among Us’da bulunan alışık olduğunuz oylama arayüzünü sizlere getirdik. Tek tık ile oy verme, toplantıyı başlatan kişiyi görme ve sol aşağıda aynı anda akan chat sistemi ile karşınızda.


Admin Paneli ve Kameralar
 

Among Us Minecraft Admin Paneli

Among Us Minecraft Kameralar

Katilleri bulmak için daima düzenli bir takip önemlidir. Bu yüzden biz Among Us’da bulunan Admin Paneli ve Kamera sistemlerini SonOyuncu’ya entegre ettik. Unutmayın iyi analiz, iyi takipten geçer.


Özel Harita Sistemi ve Yol Yardımcısı
 

Among Us Minecraft Harita

Among Us Minecraft Pathfind

Among Us Minecraft haritasını sizlere bu oyuna özel olarak kodladığımız yol bulma (Pathfinding) sistemi ile birlikte getirdik. Ek olarak hangi odada olduğunuzu hiçbir zaman kaybetmemeniz için TAB tuşuna bastığınızda açılan harita ve her oda değiştirdiğinizde aşağıda sizlere hangi odada olduğunuzu hatırlatacak bildirim yazısı da bu yolculukta sizlere yardımcı olacaktır.


Skin Sistemi
 

Among Us Minecraft Skin

Among Us’da alışık olduğunuz karakterler SonOyuncu’da da sizleri karşılıyor. Girdiğiniz oyun odalarında dilediğiniz rengi seçerek oynayabilirsiniz. Hızlı olmayı unutmayın biri renginizi sizden önce alabilir. :)


Sabotaj Sistemi
 

Among Us Minecraft Sabotaj

Her zamanki gibi katiller görevlerin tamamlamasına engel olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Among Us Sabotajları katillerin misyonunu başarması için önemli bir rol oynamakta. İşte biz de tüm sabotajları oyunumuza ekledik.


Özel Eşyalar
 

Among Us Minecraft Eşyalar

Ekip üyeleri için birçok görev yaptık ancak bu görevlerin yerlerini kişiselleştirmek için eşyalara ihtiyacımız vardı. Biz de görev ve mekan çeşitliliğini artırmak için oyuna yeni eşyalar ekledik. Böylece görevleri yaparken haritadaki eşya çeşitliliği ile daha iyi görevler ile karşılaşacaksınız.

 

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.