EggWars

Minecraft EggWars oyunu bilgilendirme sayfasına hoşgeldin. Bu sayfada EggWars oynamak ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsin.

EggWars Oyununun Amacı

EggWars'ta amacın rakiplerinin adalarında bulunan yumurtaları yok etmek ve bunu yaparken kendi yumurtanın yok edilmesini engellemek. Oyunu kazanmak için yumurtan yok edilmiş olsun veya olmasın, hayatta kalan son oyuncu olman yeterli.

EggWars Nasıl Oynanır?

Oyun başladığı anda hiç zaman kaybetmeden adandaki maden üreticisinin başında bekleyip satın almak istediğin malzemeler için yeterli demir ve altının gelmesini beklemelisin.

Kardeşi BedWars oyununun aksine EggWars'ta her madenin üreticisi farklıdır ve adanda aynı üreticiden farklı noktalarda birden çok olabilir. EggWars'ta yumurtan oldukça önemli fakat yumurtanı kırmaları oyunun sonu değil. Yumurtan kırılsa bile ölmediğin sürece zafer için hâlâ bir umut var. Sen yine de yumurtayı kırdırma.

Marketi Kullan

Adanda bulunan market NPC'sine sağ tıkla ve ihtiyacın olan malzemeleri maden üreticilerinden topladığın cevherler ile satın al. Yepyeni bir zırh veya yumurtanın etrafını koruma altına almak için biraz obsidyen. Ne istersen!

Maden Üreticilerini Geliştir

Adanda, uydu adalarda ve merkez adada bulunan maden üreticilerinden edindiğin madenleri yine aynı maden üreticilerinin daha hızlı çalışması için kullanabilirsin. Hızını artırmak istediğin maden üreticisine sağ tıkla ve yükselt seçeneğini seç.

Arkadaşlarına Güven

Oyunda tüm işleri sen yapmak zorunda değilsin. Takım arkadaşlarına iyi oldukları alanda görevler ver. Takımında okçu kulesi yapması için bir mimar ve bir Legolas arkadaşın varsa zafere ulaşamayacağın oyun yok!

EggWars Oyununu Nasıl Oynarım?

EggWars oynamak için SonOyuncu Minecraft Launcher indirdikten sonra sitemizde oluşturduğun hesap bilgileri ile giriş yapıp "Çoklu Oyuncu" menüsünden SonOyuncu'ya giriş yap.

Lobilerimize ulaştığında envanterinde Sunucu Menüsü (pusula eşyası) olacak. Sağ tıklayıp üzerinde "EggWars" yazan eşyaya tıklayarak EggWars oynayabilirsin.

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.