BedWars

Minecraft BedWars oyunu bilgilendirme sayfasına hoşgeldin. Bu sayfada BedWars oynamak ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsin.

BedWars Oyununun Amacı

BedWars'ta amacın rakiplerinin adalarında bulunan yatakları yok etmek ve bunu yaparken kendi yatağının yok edilmesini engellemek. Oyunu kazanmak için yatağın yok edilmiş olsun veya olmasın, hayatta kalan son oyuncu olman yeterli.

BedWars Nasıl Oynanır?

Oyun başladığı anda hiç zaman kaybetmeden adandaki maden üreticisinin başında bekleyip satın almak istediğin malzemeler için yeterli demir ve altının gelmesini beklemelisin. Maden üreticisi oyunun başında sadece demir ve belli aralıkla altın üretir. Oyunun ilerleyen dakikalarında adandaki maden üreticisinin diğer madenleri üretmesi için yükseltmelerini yapabilirsin. Bunun için diğer adalardaki üreticilerden çıkan madenlere ihtiyacın olacak. 

Yatağın yok edilmediği sürece ölmen problem değil, bir süre sonra tekrar adanda doğacaksın. Fakat yatağın yok edildiği anda bu şansını kaybedersin. Oyunun sonuna kadar elinden geldiğince yatağını savunmalısın. Yatak son kale!

Marketi Kullan

Adanda bulunan market NPC'sine sağ tıkla ve ihtiyacın olan malzemeleri maden üreticilerinden topladığın cevherler ile satın al. Yepyeni bir zırh veya yatağının etrafını koruma altına almak için blok. Ne istersen!

Adanı Geliştir

Adanda, uydu adalarda ve merkez adada bulunan maden üreticilerinden çıkan madenleri toplayarak adanı geliştir, tuzakları aktive et ve daha güçlü ekipmanlar edin.

Yapabileceğin ada yükseltmeleri (kalıcı):

  • Keskin Kılıçlar: Takımının sahip olduğu tüm kılıçlara "Keskinlik 1" büyüsü eklenir.
  • 🔰 Güçlendirilmiş Zırh (1-4): Takımının sahip olduğu tüm zırhlara seviye başına +1 "Koruma" büyüsü ekler.
  • Çılgın Madenci (1-2): Takımına seviye başına +1 "Acele" etkisi verir.
  • 🤑 Üretici (1-4): Adandaki üreticileri güçlendirir. Seviye başına +%50 üretim hızı sağlar ve 3. seviyede zümrüt madeni üretimi açılır.
  • 💕 Yenileme Alanı: Adada bulunan takım arkadaşlarının canları daha hızlı yenilenir.
  • 🐲 Ejderha: Oyun sonunda takımın için 1 yerine 2 adet Ejderha doğar.

Aktif edebileceğin ada tuzakları (tek kullanımlık):

  • Alarm: Adana rakip oyunculardan biri yaklaştığında bildirim alırsın. Yaklaşan oyuncu görünmez ise görünmezliği bozulur.
  • 👊 Karşı Saldırı: Adana rakip oyunculardan biri yaklaştığında takımına 10 saniye boyunca "Hız 1" ve "Zıplama 1" etkileri verir.
  • 😮 Çifte Tuzak: Adana rakip oyunculardan biri yaklaştığında yaklaşan oyuncuya 8 saniye boyunca "Körlük" ve "Yavaşlık" etkileri verir.
  • 😪 Yorgun Madenci: Adana rakip oyunculardan biri yaklaştığında yaklaşan oyuncuya 10 saniye boyunca "Yorgun Madenci" etkisi verir.

İki Elin Sesi Var!

Takım arkadaşlarınla iş bölümü yap. Savaşabilenler savaşa, savunabilenler savunmaya ve mimari dehalar da yatağın çevresine koruyucu bloklar yerleştirmeleri için adaya. BedWars oyununda strateji ve zeka sadece kaba kuvvetten çok daha önemli.

BedWars Oyununu Nasıl Oynarım?

BedWars oynamak için SonOyuncu Minecraft Launcher indirdikten sonra sitemizde oluşturduğun hesap bilgileri ile giriş yapıp "Çoklu Oyuncu" menüsünden SonOyuncu'ya giriş yap.

Lobilerimize ulaştığında envanterinde Sunucu Menüsü (pusula eşyası) olacak. Sağ tıklayıp üzerinde "BedWars" yazan eşyaya tıklayarak BedWars oynayabilirsin.

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.