Survival Games

Minecraft Survival Games oyunu bilgilendirme sayfasına hoşgeldin. Bu sayfada Survival Games oynamak ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsin.

Minecraft'ın bu kadar popüler olmasını sağlayan ve şimdiki Battle Royale oyunlarının babası konumundaki Survival Games şu an eskisi kadar parlamasa da hâlâ başımızın tacıdır.

Survival Games Oyununun Amacı

Survival Games, filmdeki veya bilindik popüler Battle Royale oyunlarıyla aynı işleyişe sahiptir. Arenanın kabul ettiğini kadar oyuncu bir adaya atılır ve oyunun sonunu görmeyi başaran kişi oyunu kazanır.

Survival Games Nasıl Oynanır?

Oyun başlarken hareket edemezsiniz ve diğer oyuncularla çember şeklinde konumlandırılırsınız. Başladığı anda kilidiniz kaldırılır ve hareket edebilirsiniz.

Bu andan itibaren seçimleriniz oyundaki sonunuzu belirler. İsterseniz ortadaki sandıklardan alabildiğiniz kadar eşya alıp kaçabilirsiniz. Fakat birçok oyuncu bu seçeneği seçebilir ve bir anda kendinizi korkunç bir kaosun içinde bulabilirsiniz. Bunun yerine serbest bırakıldığınız an merkezden uzaklaşıp sessizce haritanın farklı yerlerine yerleştirilmiş sandıklardan eşyalar toplarsınız.

Oyunda yaprak dışında hiçbir blok kıramazsınız fakat bulduğunuz eşyalar ile yeni eşyalar üretebilirsiniz (Envanterinizde veya bulabilirseniz bir çalışma masasında).

Survival Games Oyununu Nasıl Oynarım?

Survival Games oynamak için SonOyuncu Minecraft Launcher indirdikten sonra sitemizde oluşturduğun hesap bilgileri ile giriş yapıp "Çoklu Oyuncu" menüsünden SonOyuncu'ya giriş yap.

Lobilerimize ulaştığında envanterinde Sunucu Menüsü (pusula eşyası) olacak. Sağ tıklayıp üzerinde "Survival Games" yazan eşyaya tıklayarak Survival Games oynayabilirsin.

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?
Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.